Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Urząd Gminy Ceków-Kolonia
Herb Urząd Gminy Ceków-Kolonia

Niedziela 22.04.2018

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Radni Gminy Ceków-Kolonia

 

Skład Rady Gminy

VII kadencja 2014-2018


 1)  Józef Majewski             - Przewodniczący Rady Gminy
 2)  Robert Nowicki             - I Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy
 3)  Kazimierz Kowalski      - II Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy
 4)  Paweł Hoffmann
 5)  Agata Hubert
 6)  Małgorzata Jaworska
 7)  Agnieszka Karpisiewicz
 8)  Katarzyna Koniak
 9)  Monika Marczak
10) Halina Mosiniak
11) Kazimierz Mroziński
12) Stanisław Pasternak
13) Bożena Pawłowska
14) Tomasz Różański
15) Krzysztof Ukleja
Wójt - Mariusz Chojnacki
Sekretarz - Halina Kwiecińska
Skarbnik - Mariola Grzeszkiewicz
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

 

Skład Rady Gminy

VI kadencja 2010-2014

 


 1)  Józef Majewski                - Przewodniczący Rady Gminy
 2)  Kazimierz Kowalski           - I Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy
 3)  Marek Kapłonek                 - II Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy
 4)  Tomasz Domaracki
 5)  Teresa Frątczak
 6)  Agata Hubert
 7)  Mieczysław Kaczmarek
 8)  Radosław Łuczak
 9)  Karol Marczak
10) Jacek Maślak
11) Kazimierz Mroziński
12) Bożena Pawłowska
13) Józef Pokojowy
14) Paweł Stencel
15) Łukasz Werbiński
Wójt - Hieronim Kasprzak
Sekretarz - Halina Kwiecińska
Skarbnik - Mariola Grzeszkiewicz
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

 

Skład Rady Gminy

V kadencja 2006-2010

 


 1)  Krzysztof Grabowski              - Przewodniczący Rady Gminy
 2)  Franciszek Jabłoński          - I Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy
 3)  Józef Majewski                - II Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy
 4)  Zenon Antczak
 5)  Sławomir Derbich
 6)  Teresa Frątczak
 7)  Barbara Haraś
 8)  Wojciech Ignaszak
 9)  Marek Kapłonek
10) Kazimierz Kowalski
11) Radosław Łuczak
12) Tomasz Marszał
13) Bolewsław Mazurek
14) Kazimierz Mroziński
15) Stanisław Pasternak
 
Wójt - Hieronim Kasprzak
Sekretarz - Halina Kwiecińska
Skarbnik - Mariola Grzeszkiewicz
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

 

Skład Rady Gminy

IV kadencja 2002-2006

 

 

 1)  Grabowski K.                          - Przewodniczący Rady Gminy

 2)  Bartosik S.                          - I Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy
 3)   Kowalski K.                              - II Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy
 4)  Antczak Z.
 5)  Czelusta J.
 6)  Grzywacz J.
 7)  Kurdyk A. (uchwała z dn. 5.09.2003 w spr. wygaśnięcia mandatu wskutek śmierci)
Ukleja K. (uchwała z dn. 29.12.2003 w spr. uzupełnienia składu komisji za Kurdyk A.)
 8)  Majewski J.
 9)  Margiela D.
10) Mazurek B.
11) Mikołajczyk T.
12) Molka M (12.10.2004 wpłynął wniosek o rezygnacji - uchwała z dn. 29.11.2004 wygaśnięcie mandatu)
Jabłoński F (22.03.2005 uchwała w spr. uzupełnienia składu komisji za Molka M.)
13) Mroziński K.
14) Musidlak S.
15) Żubrowska Z.
 
Wójt - Hieronim Kasprzak
Sekretarz - Sławomir Czapski (17.12.2002 uchwała w spr. odwołania Sekretarza)
                      Halina Kwiecińska (17.01.2003 uchwała w spr. powołania Sekretarza)
Skarbnik -  Krystyna Wojcieszak  (28.02.2005 uchwała w spr. odwołania Skarbnika)
                     Mariola Grzeszkiewicz (28.02.2005 uchwała w spr. powołania Skarbnika)
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

 

Skład Rady Gminy

III kadencja 1998-2002

 

1)  Grabowski K.                          - Przewodniczący Rady Gminy

 2)  Bartosik S.                          - I Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy
 3)  Pietrzak K.                                - II Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy
 4)  Antczak Z.
 5)  Ekiert T.
 6)  Ignaszak W.
 7)  Jabłoński F.
 8)  Kowalski K.
 9)  Kozanecki B - zrezygnował
Trzebińska K.
10) Majewski J.
11) Margiela D.
12) Mazurek B
13) Molka M.
14) Mroziński K.
15) Olczak A.
16) Witczak D.
18) Wojcieszak Z.
 
Zarząd Gminny:
Kasprzak Hieronim - Przewodniczący Zarządu
Członkowie:
Czapski Sławomir
Antczak Zenon
Ignaszak Wojciech
Kowalski Kazimierz
Molka Marianna
Wojcieszak Krystyna
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

 

Skład Rady Gminy

II kadencja 1994-1998

 

 

RADNI:

lista z 16.02.1996                                                                                        lista z 3.09.1996

  1. Bałwas Z.                                                                                         Bałwas Z.

  2. Bergandy A.                                                                                     Chojnacki J.

  3. Błażejewski S.                                                                                 Derdziak S.

  4. Chojnacki J.                                                                                     Goral W.

  5. Derdziak S.                                                                                      Grabowski K.

  6. Goral W.                                                                                         Grzegorek J.

  7. Grabowski K.                                                                                  Kowalski K.

  8. Grzegorek J.                                                                                   Krupiński S.

  9. Kowalski K.                                                                                     Krycki W.

  10. Krupiński S.                                                                                     Majewski Cz.

  11. Krycki W.                                                                                         Marczak A.

  12. Marczak A.                                                                                      Nowak J.

  13. Nowak J.                                                                                         Obuchowski Z.

  14. Perliński A.                                                                                      Perliński A.

  15. Szcześniewski A – Przewodniczący Rady                                   Szcześniewski A. – Przewodniczący Rady

  16. Tłokowski W.                                                                                   Szmyt M.

  17. Tomaszewska Cz.                                                                         Tomaszewska Cz.

  18. Wojcieszak Z.                                                                                 Wojcieszak Z.

 

Na liście z dn 9.06.1998 dodatkowo jest nazwisko Kędzie Jan

Na liście z dn 21.05.1996 z listy skreślone są nazwiska

Bergandy (nie mógł pełnić funkcji z powodu prowadzonej działalności )

Tłokowski (zmarł 12.02.1996r )

Błażejewski( 16.02.1996 złożył rezygnacje z funkcji radnego)

 

Majewski Adam – WÓJT

Kasprzak Hieronim - Z-CA WÓJTA

Wojcieszak Krystyna – SKARBNIK

 

Zarząd Gminny

Majewski Adam - Przewodniczący Zarządu

Kasprzak Hieronim -Członek

Bergandy Andrzej – Członek

Bałwas Zdzisław – Członek

Grabowski Krzysztof – Członek

Krycki Wojciech - Członek

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

 

Skład Rady Gminy

I kadencja 199-1994

7 czerwca 1990 I Sesja

Naczelnik Gminy pełniący obowiązki Wójta – Bajan Tadeusz

 

Wójt od 18 czerwca 1990r Lempart do 28 czerwca 1990r - złożył rezygnację

Majewski Adam – WÓJT od 9 lipca 1990r

Kasprzak Hieronim – Z-CA WÓJTA i SEKRETARZ

Wojcieszak Krystyna – SKARBNIK

 

Radni :
  1. Bałwas Z.

  2. Derdziak S .

  3. Galuba R.

  4. Grzegorek J.

  5. Jeżak J.-  25 czerwca 1992r wygaśnięcie mandatu na skutek śmierci

Góral W od 19.03.1992r

  1. Kasprzak A

  2. Kasprzak H

  3. Kopeć T.

  4. Kowalski K.

  5. Krupiński S.

  6. Kurdyk Z.

  7. Kuś J.

  8. Majewski Cz.

  9. Marczak A.

  10. Michalak J.

  11. Obuchowski Z. – Przewodniczący Rady

  12. Tłokowski W.

  13. Tomaszewska Cz.

 

Zarząd Gminny

Lempart Józef - Przewodniczący Zarządu

Kasprzak Andrzej -Członek

Michalak Janusz – Członek

Tłokowski Wawrzyniec – Członek

Tomaszewska Czesława - Członek

 


 
 
ilość odwiedzin: 1047241

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X